ZÁLOHA_Nabídka služeb (v jednom textu)

PROFESIONÁLNÍ ÚDRŽBA, ÚKLID, ELEKTROINSTALACE A SPRÁVA NEMOVITOSTÍ  

Vložte svůj text...

Správa, provoz a údržba nemovitostí

Poskytujeme služby v oblasti správy majetku pro firmy, bytové domy, města a obce. Disponujeme proto v této oblasti dostatkem teoretických i praktických zkušeností. Naše služby nejčastěji zahrnují:

- Běžné opravy a údržbu

- Havarijní a poruchová služba s dohodnutou dobou zásahu

- Zajištění provozu objektů (dodávky tepla, vody a elektřiny, zajištění svozu domovního
  odpadu, servisu výtahů, odečty měřící a regulační techniky atd..)

- Zajištění pravidelných revizí a kontrol dle ČSN, bezpečnostních předpisů a předpisů
   výrobců

- Technická administrativa spojená se správou budov

- Provoz, údržba a revize požárních uzávěrů, dveří, panikových kování

- Drobné dokončovací stavební práce, zednické práce, rekonstrukce, začišťování,
   malování, úklid, apod.

Díky sjednocení správy objektu pod jednoho dodavatele budete moci jednodušeji komunikovat a organizovat údržbu vašich budov. Jednodušší a profesionální správou především uspoříte čas a provozní náklady.

Rovněž zajišťujeme provoz a údržbu strojů a zařízení od základních jednoduchých úkonů údržby až po kompletní generální opravy a rekonstrukce strojních celků a linek. Zpracujeme provozní plán a harmonogram údržby, navrhneme soupis nejpotřebnějších náhradních dílů pro skladování.  Dále pak zpracujeme manuály ke strojů, deníky strojů, provozně bezpečnostní předpisy, apod. Na přání zákazníka vytvoříme technickou dokumentaci stroje, či jednotlivých dílů, vč. výkresů ve formátu DWG. Ke strojnímu vybavení a zařízení zajišťujeme revize dle platných norem a předpisů.


Zámečnické práce, kovovýroba

Provádíme veškeré zámečnické práce, zakázkovou výrobou dveří, vrat, plotů a zábradlí. Vyrábíme plotové díly, vrata a brány od jednoduchých až po reprezentativní s možností kompletní dodávky a montáže automatického pohonu. Dále nabízíme výrobu různých kovových prvků atypických rozměrů, kombinace dřevo, sklo, nerez, plast a kov, schodišťová zábradlí. Zajišťujeme kompletní dodávku ocelových konstrukcí vč. zateplení a opláštění. Poklopy, brány / branky, mříže, klece, stojany, zábradlí, přístřešky

Provádění stavebních prací

Firma se zabývá prováděním staveb, jejich změn a odstraňování. V součinnosti s prováděním ocelových konstrukcí a prvků je stavební činnost nedílnou součástí.Činnost společnosti je zaměřena na novou výstavbu a rekonstrukce nebytových staveb, průmyslových staveb, nástavby, provádění opláštění, hydroizolace střech a spodních staveb, sanace, klempířské práce.

Úklidové služby

Úklid firem a domácností

Tyto služby zahrnují pravidelné i mimořádné úklidy kanceláří, obchodů, zdravotnických a ubytovacích zařízeních. Práce lze vykonávat v denních i nočních hodinách všechny dny v týdnu. Při pravidelném úklidu vždy dochází stálí pracovníci. V případě nemoci nebo dovolené je úklid zajištěn náhradníky.

Provádíme pravidelné úklidy domácností (rodinné domy, byty), kde nabízíme kompletní služby. Úklidy můžeme provádět každodenně, několikrát do týdne nebo mimořádné (po rekonstrukci, výmalbě, po stěhování apod.). Při pravidelném úklidu dochází jedna stálá pracovnice, v případě nemoci nebo dovolené je úklid zajištěn náhradní zaměstnankyní.

Úklid bytových domů

Společné prostory jsou součástí vašeho domova a proto je potřeba udržovat v čistotě. Pravidelným úklidem zvýšíte nejen životnost podlahových krytin, ale také hodnotu svého bytu.

Jednorázové a generální úklidy

Zajišťujeme jednorázové a generální úklidy. Po Vaší poptávce náš technik navštíví daný prostor. Zaměří ho, řekne Vám cenu úklidu která se ve finále může lišit maximálně +/- 10%. Tato návštěva technika je zdarma i v případě, že si úklid neobjednáte. Pokud s dohodnutými podmínkami souhlasíte jsme schopni do 24 hodin začít uklízet dané zařízení nebo objekt.

Dezinfekce-čištění a údržba prostor

Potřebujete zajistit profesionální dezinfekci prostor s certifikovanou dlouhodobou ochranou proti koronaviru Covid-19, údržbu nemovitostí, správu nemovitostí servis nemovitostí, havarijní služby non-stop servis nemovitostí a prostor výškové práce práce ve výškách renovace prostor a povrchů čištění prostor čištění povrchů a podlah čištění koberců čištění sedaček a čalouněného nábytku.

Nabízíme snadné a hlavně levné řešení profesionáního úklidu. Naši zaměstnanci mají dostatečnou praxi v provádění úklidu, aby splnili vaše požadavky a záleží jen na vás, jakou variantu si zvolíte.

Mytí plášťů budov a fasád

Potřebujete zajistit, vysokotlaké mytí a čištění budov včetně výškové práce. Připravení budovy před opravou, nátěrem, či jako pravidelná údržba a další

Zahradní údržba

 • Seč travního porostu,
 • chemické a mechanické odplevelení, likvidace křídlatky
 • založení a rekultivace trávníku,
 • výsadba, prořez dřevin a stromů.
 • Provádíme jednorázové ošetření, např. odstranění nežádoucích porostů, chemické odplevelení, prořezávky, postřiky proti škůdcům, stříhání živých plotů, ošetření dřevin, provzdušňování trávníků, hubení mechů v trávníku, sečení trávy, pomoc se zahradními pracemi v době nemoci, či dovolené.

Zimní údržba

 • Pluhování sněhu,
 • posyp chemickým nebo inertním materiálem (silnice, chodníky, parkoviště).

Údržba a servis strojů


Průmyslové údržbě a servisu strojů se věnuje naše společnost již více jak 30 let, během nichž vybudovala tým zkušených servisních techniků a inženýrů. Poskytujeme technickou podporu mnoha výrobním společnostem ve strojírenství, elektrotechnice, ve výrobě plastů, v automobilovém průmyslu a řadě dalších odvětvích.

Poskytujeme moderní průmyslovou preventivní a prediktivní údržbu a servis strojů, střední a generální opravy strojů a modernizace strojů, instalace a stěhování strojů, průmyslovou automatizaci, flexibilní technickou podporu a smluvní servis.

Klíčovým faktorem jsou pro nás znalosti a zkušenosti našich servisních techniků od mechaniky, přes elektrotechniku až po mechatroniku a programování řídících systémů PLC a CNC.

Naše činnosti můžeme rozdělit na údržbu strojů, servis strojů, střední opravy strojů, retrofitting strojů, modernizace strojů a stěhování strojů.

S tímto komplexním pojetím technické podpory v nás nachází manažeři údržeb a technických úseků hlavní partnery pro zajištění potřebné kapacitní flexibility v počtu disponibilních údržbářů, v provádění kvalitní preventivní údržby, v posuzování technického stavu strojů, diagnostice a odstraňování závad, stejně jako v realizaci středních a generálních oprav, případně ve stěhování strojů.

V souladu s naším vysokým standardem dbají našich technici důsledně na dodržování předpisů pro ochranu zdraví a bezpečnosti při práci a ochranu životního prostředí, včetně specifických interních norem zákazníků.

Náš servisní tým je připraven v krátké době reagovat na nahlášené poruchy a zajistit jejich rychlou opravu a zprovoznění zařízení. Naše servisní výjezdy směřují zejména na:

 • opravy obráběcích strojů, konvenčních i CNC - konzolové frézky, portálové frézky, horizontální vyvrtávačky, hrotové soustruhy, svislé soustruhy, hrotové brusky, bezhroté brusky, rovinné brusky, radiální vrtačky, otočné vrtačky, obráběcí centra, frézovací centra, soustružnická centra, vícevřetenové soustružnické automaty
 • opravy tvářecích strojů - hydraulické lisy, výstředníkové lisy, ohraňovací lisy, vysekávací lisy, ohýbačky, nůžky
 • opravy dělících strojů - pásové pily, kotoučové pily, linky podélného a příčného dělení
 • a dále na opravy speciálních jednoúčelových strojů a montážních linek v elektrotechnickém, potravinářském, papírenském a automobilovém průmyslu.

Rychlost diagnostiky a odstranění závady je dána dostupností dokumentace, náhradních dílů, případně speciálních přípravků a diagnostických pomůcek. Podmínky a garantované reakční doby, včetně držení pohotovostí mohou být sjednány v servisní smlouvě

Elektroinstalační práce, revize


V rámci své činnosti provádíme montáže, opravy, revize a zkoušky vyhrazených elektrických technických zařízení, tzn. zařízení pro výrobu, přeměnu, přenos, rozvod a odběr elektrické energie a elektrické instalace. Jsme držitelé platných oprávnění a osvědčení podle vyhlášky č. 50/1978 Sb. a vyhlášky č. 73/2010 Sb.

Elektroinstalační práce - silnoproud do 1000V

Provádíme revize, opravy a montáž elektroinstalace pro rodinné domy, bytové domy, byty, chaty a chalupy. Silnoproudé elektromontáže nn pro průmyslové, komerční a administrativní prostory. Instalujeme elektrické podlahové vytápění, akumulační kamna, sálavé panely i přímotopy, včetně regulace. Nabízíme výrobu, prodej a montáž LED osvětlení na míru, instalaci domovních i průmyslových svítidel.

Provádíme elektromontáže do 1000 V a elektroinstalační práce do nových objektů, kompletní rekonstrukce bytu nebo bytového jádra, opravy elektroinstalace v bytech a domech, elektroinstalace pro elektrické vytápění. V distribuční síti PRE a.s. standardně neprovádíme elektro práce na neměřené části, v případě potřeby zajistíme tyto práce smluvním partnerem, nebo při plánované zakázce je možné s PRE a.s. uzavřít jednorázovou smlouvu.

Elektroinstalační práce - slaboproud

Provedeme návrh zabezpečení, dodávku a montáž zabezpečení alarmy Jablotron nebo Paradox. Pro zabezpečovací systémy poskytujeme také údržbu a servis. Montujeme bezpečnostní kamery a navrhujeme kamerové systémy, realizujeme datové sítě LAN i WiFi pro připojení kamer i pro počítačové sítě. V rámci provádění kompletních elektroinstalací Vám provedeme rozvody pro domovní telefony i anténní rozvody.

© 2020 SLF s.r.o.
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!