Úklidové služby


Úklid firem a domácností

Provádíme pravidelné úklidy domácností (rodinné domy, byty), kde nabízíme kompletní služby. Úklidy můžeme provádět každodenně, několikrát do týdne nebo mimořádné (po rekonstrukci, výmalbě, po stěhování apod.). Provádíme mytí výrobních a skladovacích ploch mycím strojem. Při pravidelném úklidu dochází jedna stálá pracovnice, v případě nemoci nebo dovolené je úklid zajištěn náhradní zaměstnankyní. 

Zajištujeme pravidelné i mimořádné úklidy kanceláří, obchodů, zdravotnických a ubytovacích zařízeních. Práce lze vykonávat v denních i nočních hodinách všechny dny v týdnu. 

Úklid bytových domů

Společné prostory jsou součástí vašeho domova a proto je potřeba udržovat v čistotě. Pravidelným úklidem zvýšíte nejen životnost podlahových krytin, ale také hodnotu svého bytu.

Jednorázové a generální úklidy

Zajišťujeme jednorázové a generální úklidy. Po Vaší poptávce náš technik navštíví daný prostor. Zaměří ho, řekne Vám cenu úklidu která se ve finále může lišit maximálně +/- 10%. Tato návštěva technika je zdarma i v případě, že si úklid neobjednáte. Pokud s dohodnutými podmínkami souhlasíte jsme schopni do 24 hodin začít uklízet dané zařízení nebo objekt.

Dezinfekce - čištění a údržba prostor

Potřebujete zajistit profesionální dezinfekci prostor s certifikovanou dlouhodobou ochranou proti koronaviru Covid-19, údržbu nemovitostí, správu nemovitostí servis nemovitostí, havarijní služby non-stop servis nemovitostí a prostor výškové práce práce ve výškách renovace prostor a povrchů čištění prostor čištění povrchů a podlah čištění koberců čištění sedaček a čalouněného nábytku.

Nabízíme snadné a hlavně levné řešení profesionáního úklidu. Naši zaměstnanci mají dostatečnou praxi v provádění úklidu, aby splnili vaše požadavky a záleží jen na vás, jakou variantu si zvolíte.

Mytí plášťů budov a fasád

Nabízíme vysokotlaké mytí a čištění budov včetně výškové práce. Připravení budovy před opravou, nátěrem či pravidelnou údržbu.

Zahradní údržba:

  • Seč travního porostu,
  • chemické a mechanické odplevelení, likvidace křídlatky,
  • založení a rekultivace trávníku,
  • výsadba, prořez dřevin a stromů.
  • Provádíme jednorázové ošetření, např. odstranění nežádoucích porostů, chemické odplevelení, prořezávky, postřiky proti škůdcům, stříhání živých plotů, ošetření dřevin, provzdušňování trávníků, hubení mechů v trávníku, sečení trávy, pomoc se zahradními pracemi v době nemoci, či dovolené.

Zimní údržba:

  • Pluhování sněhu,
  • posyp chemickým nebo inertním materiálem (silnice, chodníky, parkoviště...).
© 2020 SLF s.r.o.
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!