Údržba, opravy a servis strojů


Poruchové a preventivní údržbě, opravám  a servisu výrobních strojů a zařízení se naše společnost věnuje od svého vzniku a během té doby si vybudovala tým zkušených servisních techniků a inženýrů. Poskytujeme technickou podporu mnoha výrobním společnostem ve strojírenství, elektrotechnice, ve výrobě plastů, v automobilovém průmyslu a řadě dalších odvětvích. Dále jsme schopni pro zákazníky vypracovat plán preventivní údržby strojů a provádět periodické bezpečnostní prohlídky dle ročního plánu vč. vedení potřebné dokumentace o provedených prohlídkách 

Poskytujeme moderní průmyslovou preventivní a prediktivní údržbu a servis strojů, střední a generální opravy strojů a modernizace strojů, instalace a stěhování strojů, průmyslovou automatizaci, flexibilní technickou podporu a smluvní servis.

Klíčovým faktorem jsou pro nás znalosti a zkušenosti našich servisních techniků od mechaniky, přes elektrotechniku až po mechatroniku a programování řídících systémů PLC a CNC.

Naše činnosti můžeme rozdělit na údržbu strojů, servis strojů, střední opravy strojů, retrofitting strojů, modernizace strojů a stěhování strojů.

S tímto komplexním pojetím technické podpory v nás nachází manažeři údržeb a technických úseků hlavní partnery pro zajištění potřebné kapacitní flexibility v počtu disponibilních údržbářů, v provádění kvalitní preventivní údržby, v posuzování technického stavu strojů, diagnostice a odstraňování závad, stejně jako v realizaci středních a generálních oprav, případně ve stěhování strojů.

Náš servisní tým je připraven v krátké době reagovat na nahlášené poruchy a zajistit jejich rychlou opravu a zprovoznění zařízení. Naše servisní výjezdy směřují zejména na:

  • opravy obráběcích strojů, konvenčních i CNC - frézky, horizontální vyvrtávačky, hrotové soustruhy,  bezhroté a rovinné brusky, radiální vrtačky, obráběcí centra, frézovací centra, soustružnická centra
  • opravy tvářecích strojů - hydraulické lisy, výstředníkové lisy, ohraňovací lisy, vysekávací lisy, ohýbačky a nůžky
  • opravy dělících strojů - lasery, pásové pily, kotoučové pily, linky podélného a příčného dělení
  • a dále na opravy speciálních jednoúčelových strojů a montážních linek v elektrotechnickém, potravinářském a automobilovém průmyslu.

Rychlost diagnostiky a odstranění závady je dána dostupností dokumentace, náhradních dílů, případně speciálních přípravků a diagnostických pomůcek. Podmínky a garantované reakční doby, včetně držení pohotovostí mohou být sjednány v servisní smlouvě.

Rovněž zajišťujeme provoz a údržbu strojů a zařízení od základních jednoduchých úkonů údržby. Zpracujeme provozní plán a harmonogram údržby, navrhneme soupis nejpotřebnějších náhradních dílů pro skladování. 

© 2020 SLF s.r.o.
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!