Naše realizace a reference


Údržba strojů a zámečnictví

Stavební a malířšké práce

Správa nemovitostí


Brožura SLF s.r.o.

Reference


Celorepublikový love brand a jeden z nejstarších pivovarů v  Čechách.

Popis naší činnosti

Svijanský pivovar je pro nás srdeční záležitost, však jsme součástí jedné skupiny. Ale nejen proto pro něj odvádíme tu nejkvalitnější práci. Provádáme služby při eventech Svijanského pivovaru nebo při Slavnostech svijanského piva, dále pro klienta zajišťujeme údržbu prostor zámku Svijany.

Přední výrobce vzduchových filtrů

Popis naší činnosti

Péče o klienta jako Delbag je nám velkou ctí. Dynamickému provozu, kterému musíme jít denně naproti, je pro nás ohromnou výzvou. Zabezpečujeme obsáhlé denní i noční, pravidelné úklidy. Děláme vše pro to, aby se zaměstnanci i návštěvníci Delbagu cítili na svém pracovišti maximálně příjemně a každý den byl pro ně úspěšný. 

Dodavatel lakovaných dílů pro automobilový průmysl.

Popis naší činnosti

Staráme se o facility management objektu firmy ACL, správu a zajištění provozu budovy, servis s údržbu strojů, zajištění revizního řádu a pravidelných kontrol,. V  rámci zabezpečení facility služeb se snažíme o nejvyšší efektivitu, , eliminujeme vznik škod na majetku, předcházíme havarijním stavům.  

Přední výrobce vodohospodářských výrobků

Popis naší činnosti

Společnost BMTO GROUP a.s. dodává vodohospodářské výrobky - například čistírny odpadních vod, odlučovače tuků a lehkých kapalin, čerpací šachty, armatury, lisy  atd. Pomáháme klientovi udržovat perfektní pracovní prostředí v jejich halách. Staráme se o facility management,  servis s údržbu strojů, stavíme nové provozy a zajištujeme revizní řád a pravidelné kontroly.

Testovací centrum textilních    materiálů

Popis naší činnosti

Péče o klienta jako Huntsman je nám velkou ctí. Tento americký gigant má v Liberci testovací centrum pro které  zabezpečujeme obsáhlé pravidelné úklidy, pomáháme klientovi udržovat perfektní pracovní prostředí v jejich halách. Jsme si vědomi, že i na naší práci závisí jejich vlastní úspěch. Krom pravidelného denního úklidu provádíme i úklidy startovací a auditové, údržbu strojů a zařízení a také stavební úpravy laboratoří a kanceláří. 

© 2020 SLF s.r.o.
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!