Kompletní nabídka služeb

Správa, provoz a údržba nemovitostí

Poskytujeme služby v oblasti správy majetku pro firmy, bytové domy, města a obce. Zajištujeme také pravidelnou a mimořádnou údržbu budov, údržbu zeleně, drobné stavební úpravy a i větší stavební práce. Disponujeme proto v této oblasti dostatkem teoretických i praktických zkušeností. 


Zámečnické práce, kovovýroba

Provádíme veškeré zámečnické práce, zakázkovou výrobou dveří, vrat a zábradlí. Vyrábíme plotové díly, vrata a brány od jednoduchých až po reprezentativní s možností kompletní dodávky a montáže automatického pohonu. Dále nabízíme výrobu různých kovových prvků atypických rozměrů, kombinace dřevo, nerez a kov, schodišťová zábradlí.  


Stavební práce a doprava

Firma se zabývá prováděním staveb, jejich změn a odstraňování. Naší specializací jsou rekonstrukce bytů, kancelářských prostor a restauracíČinnost společnosti je zaměřena na novou výstavbu a rekonstrukce bytových a nebytových staveb, průmyslových staveb, nástaveb, provádění opláštění, hydroizolace střech a spodních staveb, sanace, zednické, topenářské, instalační a klempířské práce. 

Také nabízíme stěhování bytů a nebytových prostor a dopravu vozidly s nosností do 3,5 t. 


Úklidové služby

Nabízíme:

  • Úklid kanceláří a firem 
  • Čištění a úklid výrobních a skladových prostor
  • Úklid bytových domů
  • Úklid domácností
  • Jednorázové, pravidelné a generální úklidy
  • Skání, úklid a údržbu zahrad
Údržba a servis strojů

Poruchové a preventivní údržbě a servisu výrobních strojů a zařízení se naše společnost věnuje od svého vzniku a během té doby si vybudovala tým zkušených servisních techniků a inženýrů. Poskytujeme technickou podporu mnoha výrobním společnostem ve strojírenství, elektrotechnice, ve výrobě plastů, v automobilovém průmyslu a řadě dalších odvětvích. 

Náš servisní tým je připraven v krátké době reagovat na nahlášené poruchy a zajistit jejich rychlou opravu a zprovoznění zařízení. Naše servisní výjezdy směřují zejména na:

  • opravy obráběcích strojů, konvenčních i CNC -  frézky, vyvrtávačky,  soustruhy,  brusky, obráběcí centra, 
  • opravy tvářecích strojů - hydraulické lisy, výstředníkové lisy, ohraňovací lisy, vysekávací lisy, ohýbačky, nůžky
  • opravy dělících strojů - pásové pily, kotoučové pily, linky podélného a příčného dělení
  • a dále na opravy speciálních jednoúčelových strojů a montážních linek v elektrotechnickém, potravinářském, papírenském a automobilovém průmyslu.Elektroinstalační práce, revize

V rámci své činnosti provádíme montáže, opravy, revize a zkoušky vyhrazených elektrických technických zařízení, tzn. zařízení pro výrobu, přeměnu, přenos, rozvod a odběr elektrické energie a elektrické instalace. Jsme držitelé platných oprávnění a osvědčení podle vyhlášky č. 50/1978 Sb. a vyhlášky č. 73/2010 Sb.