Elektroinstalační práce, revize, opravy strojů


V rámci své činnosti provádíme montáže, opravy, revize a zkoušky vyhrazených elektrických technických zařízení, tzn. zařízení pro výrobu, přeměnu, přenos, rozvod a odběr elektrické energie a elektrické instalace. Provádíme revize elektrospotřebičů a nářadí dle ČSN  331600. Provádíme kontroly a čištění rozvaděčů. Jsme držitelé platných oprávnění a osvědčení podle vyhlášky č. 50/1978 Sb. a vyhlášky č. 73/2010 Sb.

Elektroinstalační práce - silnoproud do 1000 V

Provádíme revize, opravy a montáž elektroinstalace pro rodinné domy, bytové domy, byty, chaty a chalupy. Silnoproudé elektromontáže nn pro průmyslové, komerční a administrativní prostory. Instalujeme elektrické podlahové vytápění, sálavé panely i přímotopy, včetně regulace. Nabízíme  montáž LED osvětlení na míru, instalaci domovních i průmyslových svítidel.

Provádíme elektromontáže do 1000 V a elektroinstalační práce do nových objektů, kompletní rekonstrukce bytu nebo bytového jádra, opravy elektroinstalace v bytech a domech, elektroinstalace pro elektrické vytápění. 

Elektroinstalační práce - slaboproud

Provedeme návrh zabezpečení, dodávku a montáž zabezpečení alarmy Jablotron. Pro zabezpečovací systémy poskytujeme také údržbu a servis. Montujeme bezpečnostní kamery a navrhujeme kamerové systémy, realizujeme datové sítě LAN i WiFi pro připojení kamer i pro počítačové sítě. V rámci provádění kompletních elektroinstalací Vám provedeme rozvody pro domovní telefony i anténní rozvody.

© 2020 SLF s.r.o.
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!